صفحه اصلی » ریسه و نور مخفی
قیمت ریسه و نور مخفی

ریسه و نور مخفی

نور مخفی از نورپردازی های جذاب و مدرن برای سقف کاذب و کناف است. در نور سقف کاذب می توان رنگ های متنوع نور را داشت و سقف خانه ها را به زیباترین طرح مورد نظر اجرا کرد.

ریسه و نور مخفی
Hidden light and false ceiling

معرفی انواع ریسه ال ای دی و ریسه شلنگی لایت نور

ریسه لیان نور ، ریسه شلنگی لیان نور ، ریسه شلنگی rgb ، ریسه شلنگی وایرلس ، ریسه وایرلس ، سوکت ریسه وایرلس ، رابط ریسه شلنگی ، ریسه شلنگی ، رابط ریسه rgb ، ریسه شلنگی هفت رنگ ، ساخت سوکت ریسه شلنگی ، ریسه وایرلس لیان نور ، ساخت ریسه rgb ، رابط ریسه ، ریسه argb ، قیمت ریسه لیان نور ، ریسه led rgb ، ریسه شلنگی ۵۷۳۰ ، ریسه وایرلس چیست ، ریسه شلنگی وولینگ ، ریسه 5730 ، قیمت ریسه شلنگی 5730 ، ریسه شلنگی 5730 ، ریسه شلنگی صورتی ، رنگهای ریسه شلنگی ،

انواع ریسه لایت نور ال ای دی روشنایی‌هایی هستند که بیشترین کاربرد را برای تزئینات نوری دارند و دارای تنوع گسترده ای می‌باشند. این محصولات بر اساس شرایط و موقعیت‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. امروزه ریسه لایت نور ها یا انواع چراغ ریسه لایت نور ای کاربرد زیادی در نورپردازی‌های داخلی و خارجی ساختمان ها دارند. ریسه لایت نور ها با روشن شدنشان فضا را دلنشین تر می‌سازند. از ریسه لایت نور ها می‌توان در نورپردازی‌های سقفی، کنار پله ها، زیر کابینت ها، داخل استخرها، نمای ساختمان ،اطراف درب ها، فضاهای باز و هر جایی که نیاز به نور تزئینی زیبا دارید استفاده نمایید. انواع ریسه لایت نور به طور کلی در سه دسته ریسه لایت نور شلنگی LED (ال ای دی) SMD، ریسه لایت نور نواری یا تخت و ریسه لایت نور نئون فلکسی قرار می‌گیرند. بر اساس رنگ نور، نوع چیپ SMD استفاده شده، تراکم LED (ال ای دی) ها، تک لاین یا دولاین بودن به مدل‌های مختلف تقسیم می‌شوند. همچنین از نظر دیگر ویژگی ها اعم از درجه حفاظت، قابلیت ضد آب، عرض ریسه لایت نور، اجرا و غیره نیز می‌توان ریسه لایت نور ها را تقسیم بندی کرد. قیمت ریسه لایت نور ال ای دی نیز بر اساس این موارد تعیین می‌شود.

ریسه لایت نور نئون فلکسی

ریسه لایت نور نئون فلکسی یکی از انواع محصولات پرطرفدار ریسه لایت نور ال ای دی است. ریسه لایت نور نئون فلکسی دارای نور کاملا یکنواخت می‌باشد. نور یکنواخت و بدون نقطه ریسه لایت نور موجب شده موارد کاربرد آن در جاهای خاص باشد. اغلب در ساخت انواع المان‌های خاص و نوشته‌های تابلو تبلیغات و یا در نمای ساختمان‌های تجاری و فروشگاه ها و ... از ریسه لایت نور نئون استفاده می‌شود. این نوع ریسه لایت نور به آسانی قابل اجرا می‌است و به راحتی می‌تواند برش داده شود، خم شود و مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا در تولید ریسه لایت نور نئون فلکسی موجب بالا رفتن کارایی این سیستم روشنایی شده است. قیمت این ریسه لایت نور از ریسه لایت نور‌های ال ای دی نواری کمی‌بیشتر است. ریسه لایت نور نئون فلکسی ال ای دی دارای ولتاژ 220 ولت در رنگ نور‌های آفتابی، مهتابی، امبر، بنفش، قرمز، آبی و سبز قابل سفارش می‌است و حتی rgb قابل سفارش است.

ریسه لایت نور ال ای دی نواری

در معماری مدرن امروزی در بسیاری از سرویس بهداشتی ها آینه را با کمی‌فاصله از دیوار ریسه لایت نور نواری را اجرا می‌کنند. و دور تا دور آن را با ریسه لایت نور‌های شلنگی روشن می‌کنند که زیبایی خاصی را به فضا می‌دهد. یکی مهمترین فاکتور ها برای زیبا سازی نما، نحوه نورپردازی آن است. که این ریسه لایت نور ها کمک بسزایی به طراح ها می‌کند تا طرح روشنایی دلخواهشان را پیاده کنند و طرح معماری خود را شاخص نمایند. همچنین از این روش برای تابلو ها یا المان‌های برجسته ی دیگر هم می‌توان بهره جست. رسه نواری به خاطر خطی بودن انتخاب مناسبی برای مشخص کردن و راهنمای مسیر می‌باشد. لذا می‌توان از این نوار‌های ال ای دی در کنار مسیر ها و راهرو ها یا حتی زیر پله ها یا پشت نرده ها استفاده کرد که حتی در تاریکی شب هم بتوان به راحتی مسیر را پیدا کرد. در آشپزخانه ها برای روشن کرد فضای کار زیر کابینت ها یا داخل کمد ها از ریسه لایت نور‌های نواری استفاده می‌کنند که نور یک دستی را به فضا می‌دهد.

ریسه لایت نور ال ای دی شلنگی

ریسه لایت نور شلنگی که از تکنولوژی LED (ال ای دی) SMD در ساخت منابع نوری آن استفاده شده. یکی از مناسب ترین انواع ریسه لایت نور در اکر مصارف می‌باشد. مصرف برق در ریسه لایت نور‌های اس ام دی بسیار کم است. نور تولید شده توسط این محصولات با کیفیت و بسیار مطلوب می‌است و از تمامی‌جهت تابش دارد. چرا که ساختار آن به گونه ای می‌است که از تمامی‌زوایا نور بتابد برای همین هم نام آن ریسه لایت نور شلنگی است. همچنین این نوع قابلیت را دارد که به ریموت کنترل از راه دور مجهز شود. ریسه لایت نور شلنگی SMD در دو مدل تک رنگ و مولتی کالر یا ریسه لایت نور RGB در بازار عرضه می‌شوند. در نوع تک رنگ ریسه لایت نور تنها یک رنگ نور را ارائه می‌دهد. اما در مدل ریسه لایت نور هفت رنگ، قابلیت تغییر رنگ نور ریسه لایت نور شلنگی وجود دارد. همچنین رنگ نور ریسه لایت نور قابل کنترل می‌است و گاه دارای رقص نور‌های مختلفی هستند که می‌توان از آن برای زیبایی بیشتر محیط استفاده کرد.

ریسه لایت نور ال ای دی ضد آب

ریسه لایت نور ضد آب یا ریسه لایت نور ip دار، یکی از محصولات روشنایی بسیار پرکاربرد و با ولتاژ ایمن، موجود در بازار است. از این نوع ریسه لایت نور نوری در محیط ‌هایی که خطر نفوذ آب به داخل لامپ و ایجاد اتصالی و برق گرفتگی وجود دارد، استفاده می‌‌شود‌. استخر‌ها و یا آب نماهای خارجی ساختمان چند نمونه از این فضاهای پرخطر هستند که همواره در معرض انتقال برق خواهند بود.

هرچه در شب محیط پیرامون روشن ‌تر و نورانی ‌تر باشد، آن محیط از نظر ما زیباتر و با امنیت بیشتری خود را نشان می‌ دهد. امروزه نیز با پیشرفت علم و تکنولوژی، باز هم چالش‌‌های زیادی در رابطه با تولید نور وجود دارد. این چالش ‌ها با پیشرفت تکنولوژی و نیاز بشر، شکل جدیدی به خود گرفته است. هرچه زندگی به سمت مدرنیته می‌ رود، نیاز به آسایش و راحتی برای انسان‌ ها نیز، بیشتر می‌‌شود. برای همین علم و تکنولوژی بر آن ده تا بتواند در یک محیط خیس و مرطوب، تاریکی شب را به زیبایی روز تبدیل کند. اگر می‌‌خواهید در تاریکی شب، از استخر و محیط آبی استفاده کنید، بدون آنکه جان و سلامتی‌تان به خطر بیافتد، م ی‌توانید با کمک ریسه لایت نور ضد آب استخری، این‌ شرایط را برای خود فراهم کنید.

ریسه لایت نور RGB مولتی کالر

برای انتخاب ال ای دی‌های RGB باید به کاربرد آن ها توجه کرد و متناسب با هدفی که داریم آن را انتخاب کنیم به طور مثال برای استفاده از این نوع ال ای دی برای دکوراسیون داخلی بهتر از می‌است از نوع نواری ریسه لایت نور مولتی کالر استفاده کنیم و برای کاربری‌های دیگر مانند مجالس میتوان از انواع دیگر آن که قابلیت هوشمند سازی و ریموت دار بودن را دارند را بهره برد. ریسه لایت نور ال ای دی آر جی بی که به آن ال ای دی نواری پیکسلی و یا ال ای دی نواری آی سی دار می‌گویند یک نوعی از ال ای دی‌های نواری می‌است که این قابلیت را دارند تا هر کدام از ال ای دی ها که به صورت یکی، دوتایی و سه تایی در کنار هم قرار گرفته اند رنگ مجزا داشته باشند و با تغییر میزان رنگ‌های قرمز و سبز و آبی می‌توان طیف جدیدی را تولید کرد.

قیمت ریسه لایت نور ال ای دی

قیمت ریسه لایت نور ال ای دی را عوامل مختلفی تعیین می‌کند اعم از ولتاژ ریسه لایت نور که تعیین کننده ضد آب یا ساده بودن آن می‌باشد. رنگ نورهای ریسه لایت نور به طور مثال ریسه لایت نور RGB یا مولتی کالر قیمت بالاتری نسبت به ریسه لایت نور‌های تک رنگ دارد. تعداد ال ای دی‌های ریسه لایت نور که تعیین کننده شدت نور ریسه لایت نور می‌است هرچه تراکم و تعداد این ال ای دی ها در یک متر بیشتر است قطعا قیمت بالاتری خواهد داشت. نوع ریسه لایت نور که می‌تواند که نواری، شلنگی یا نئون فلکسی است و بر این اساس قیمت ریسه لایت نور ها متغیر است. برند سازنده ریسه لایت نور نیز که تعیین کننده کیفیت محصول می‌است می‌تواند در قیمت ریسه لایت نور LED (ال ای دی) تاثیرگذار باشد.

شما می‌توانید برای خرید ریسه لایت نور ال ای دی هوشمند، ریسه لایت نور ال ای دی هفت رنگ، ریسه لایت نور SMD، ریسه لایت نور شلنگی، ریسه لایت نور تخت، ریسه لایت نور نئون فلکسی و ریسه لایت نور‌های تک لاین و دو لاین به لیست محصولات در بخش ریسه لایت نور مراجعه کرده، مدل مورد نظرتان را انتخاب نمایید.