صفحه اصلی » ریسه و نور مخفی
قیمت ریسه و نور مخفی

ریسه و نور مخفی

نور مخفی از نورپردازی های جذاب و مدرن برای سقف کاذب و کناف است. در نور سقف کاذب می توان رنگ های متنوع نور را داشت و سقف خانه ها را به زیباترین طرح مورد نظر اجرا کرد.

ریسه و نور مخفی
Hidden light and false ceiling

ریسه و نور مخفی ریسه شلنگی RGB

ریسه شلنگی RGB

تماس بگیرید
قابل استفاده در نور مخفی و سقف کاذب - ریسه آر جی بی - ریسه شلنگی هفت رنگ – ریسه شلنگی م
ریسه و نور مخفی ریسه شلنگی 5730

ریسه شلنگی 5730

تماس بگیرید
ریسه و نور مخفی ریموت RGB تخم مرغی

ریموت RGB تخم مرغی

تماس بگیرید
ریسه و نور مخفی ریموت RGB فلزی تخت

ریموت RGB فلزی تخت

تماس بگیرید
ریسه و نور مخفی ریسه شلنگی وایرلس

ریسه شلنگی وایرلس

تماس بگیرید
وایرلس ریسه وایرلس wireless

معرفی انواع ریسه ال ای دی

انواع ریسه ال ای دی روشنایی هایی هستند که بیشترین کاربرد را برای تزئینات نوری دارند و دارای تنوع گسترده ای می باشند. این محصولات بر اساس شرایط و موقعیت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. امروزه ریسه ها یا انواع چراغ ریسه ای کاربرد زیادی در نورپردازی های داخلی و خارجی ساختمان ها دارند. ریسه ها با روشن شدنشان فضا را دلنشین تر می سازند. از ریسه ها می توان در نورپردازی های سقفی، کنار پله ها، زیر کابینت ها، داخل استخرها، نمای ساختمان ،اطراف درب ها، فضاهای باز و هر جایی که نیاز به نور تزئینی زیبا دارید استفاده نمایید. انواع ریسه به طور کلی در سه دسته ریسه شلنگی LED SMD، ریسه نواری یا تخت و ریسه نئون فلکسی قرار می گیرند. بر اساس رنگ نور، نوع چیپ SMD استفاده شده، تراکم LED ها، تک لاین یا دولاین بودن به مدل های مختلف تقسیم می شوند. همچنین از نظر دیگر ویژگی ها اعم از درجه حفاظت، قابلیت ضد آب، عرض ریسه، نصب و غیره نیز می توان ریسه ها را تقسیم بندی کرد. قیمت ریسه ال ای دی نیز بر اساس این موارد تعیین می شود.

ریسه نئون فلکسی

ریسه نئون فلکسی یکی از انواع محصولات پرطرفدار ریسه ال ای دی است. ریسه نئون فلکسی دارای نور کاملا یکنواخت می باشد. نور یکنواخت و بدون نقطه ریسه موجب شده موارد کاربرد آن در جاهای خاص باشد. اغلب در ساخت انواع المان های خاص و نوشته های تابلو تبلیغات  و یا در نمای ساختمان های تجاری و فروشگاه ها و ... از ریسه نئون استفاده می شود. این نوع ریسه به آسانی قابل نصب است و به راحتی می تواند برش داده شود، خم شود و مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا در تولید ریسه نئون فلکسی موجب بالا رفتن کارایی این سیستم روشنایی شده است. قیمت این ریسه از ریسه های ال ای دی نواری کمی بیشتر است. ریسه نئون فلکسی ال ای دی دارای ولتاژ 220 ولت در رنگ نور های آفتابی، مهتابی، امبر، بنفش، قرمز، آبی و سبز قابل سفارش است و حتی rgb قابل سفارش است.

ریسه ال ای دی نواری

در معماری مدرن امروزی در بسیاری از سرویس بهداشتی ها آینه را با کمی فاصله از دیوار ریسه نواری را نصب می کنند. و دور تا دور آن را با ریسه های شلنگی روشن می کنند که زیبایی خاصی را به فضا می دهد. یکی مهمترین فاکتور ها برای زیبا سازی نما، نحوه نورپردازی آن است. که این ریسه ها کمک بسزایی به طراح ها می کند تا طرح روشنایی دلخواهشان را پیاده کنند و طرح معماری خود را شاخص نمایند. همچنین از این روش برای تابلو ها یا المان های برجسته ی دیگر هم می توان بهره جست. رسه نواری به خاطر خطی بودن انتخاب مناسبی برای مشخص کردن و راهنمای مسیر می باشد. لذا می توان از این نوار های ال ای دی در کنار مسیر ها و راهرو ها یا حتی زیر پله ها یا پشت نرده ها استفاده کرد که حتی در تاریکی شب هم بتوان به راحتی مسیر را پیدا کرد. در آشپزخانه ها برای روشن کرد فضای کار زیر کابینت ها یا داخل کمد ها از ریسه های نواری استفاده می کنند که نور یک دستی را به فضا می دهد.

ریسه ال ای دی شلنگی

ریسه شلنگی که از تکنولوژی LED SMD در ساخت منابع نوری آن استفاده شده. یکی از مناسب ترین انواع ریسه در اکر مصارف می باشد. مصرف برق در ریسه های اس ام دی بسیار کم است. نور تولید شده توسط این محصولات با کیفیت و بسیار مطلوب می باشد و از تمامی جهت تابش دارد. چرا که ساختار آن به گونه ای است که از تمامی زوایا نور بتابد برای همین هم نام آن ریسه شلنگی است. همچنین این نوع قابلیت را دارد که به ریموت کنترل از راه دور مجهز شود. ریسه شلنگی SMD در دو مدل تک رنگ و مولتی کالر یا ریسه RGB در بازار عرضه می شوند. در نوع تک رنگ ریسه تنها یک رنگ نور را ارائه می دهد. اما در مدل ریسه هفت رنگ، قابلیت تغییر رنگ نور ریسه شلنگی وجود دارد. همچنین رنگ نور ریسه قابل کنترل است و گاه دارای رقص نور های مختلفی هستند که می توان از آن برای زیبایی بیشتر محیط استفاده کرد. 

ریسه ال ای دی ضد آب

ریسه ضد آب یا ریسه ip دار، یکی از محصولات روشنایی بسیار پرکاربرد و با ولتاژ ایمن، موجود در بازار است. از این نوع ریسه نوری در محیط ‌هایی که خطر نفوذ آب به داخل لامپ و ایجاد اتصالی و برق گرفتگی وجود دارد، استفاده می ‌شود‌. استخر‌ها و یا آب نماهای خارجی ساختمان چند نمونه از این فضاهای پرخطر هستند که همواره در معرض انتقال برق خواهند بود.

هرچه در شب محیط پیرامون روشن ‌تر و نورانی ‌تر باشد، آن محیط از نظر ما زیباتر و با امنیت بیشتری خود را نشان می‌ دهد. امروزه نیز با پیشرفت علم و تکنولوژی، باز هم چالش‌ های زیادی در رابطه با تولید نور وجود دارد. این چالش ‌ها با پیشرفت تکنولوژی و نیاز بشر، شکل جدیدی به خود گرفته است. هرچه زندگی به سمت مدرنیته می‌ رود، نیاز به آسایش و راحتی برای انسان‌ ها نیز، بیشتر می ‌شود. برای همین علم و تکنولوژی بر آن ده تا بتواند در یک محیط خیس و مرطوب، تاریکی شب را به زیبایی روز تبدیل کند. اگر می ‌خواهید در تاریکی شب، از استخر و محیط آبی استفاده کنید، بدون آنکه جان و سلامتی‌تان به خطر بیافتد، م ی‌توانید با کمک ریسه ضد آب استخری، این‌ شرایط را برای خود فراهم کنید.

ریسه RGB مولتی کالر

برای انتخاب ال ای دی های RGB باید به کاربرد آن ها توجه کرد و متناسب با هدفی که داریم آن را انتخاب کنیم به طور مثال برای استفاده از این نوع ال ای دی برای دکوراسیون داخلی بهتر از است از نوع نواری ریسه مولتی کالر استفاده کنیم و برای کاربری های دیگر مانند مجالس میتوان از انواع دیگر آن که قابلیت هوشمند سازی و ریموت دار بودن را دارند را بهره برد. ریسه ال ای دی آر جی بی که به آن ال ای دی نواری پیکسلی و یا ال ای دی نواری آی سی دار می گویند یک نوعی از ال ای دی های نواری است که این قابلیت را دارند تا هر کدام از ال ای دی ها که به صورت یکی، دوتایی و سه تایی در کنار هم قرار گرفته اند رنگ مجزا داشته باشند و با تغییر میزان رنگ های قرمز و سبز و آبی می توان طیف جدیدی را تولید کرد.

قیمت ریسه ال ای دی

قیمت ریسه ال ای دی را عوامل مختلفی تعیین می کند اعم از ولتاژ ریسه که تعیین کننده ضد آب یا ساده بودن آن می باشد. رنگ نورهای ریسه به طور مثال ریسه RGB یا مولتی کالر قیمت بالاتری نسبت به ریسه های تک رنگ دارد. تعداد ال ای دی های ریسه که تعیین کننده شدت نور ریسه می باشد هرچه تراکم و تعداد این ال ای دی ها در یک متر بیشتر باشد قطعا قیمت بالاتری خواهد داشت. نوع ریسه که می تواند که نواری، شلنگی یا نئون فلکسی باشد و بر این اساس قیمت ریسه ها متغیر است. برند سازنده ریسه نیز که تعیین کننده کیفیت محصول است می تواند در قیمت ریسه LED تاثیرگذار باشد.

شما می توانید برای خرید ریسه ال ای دی هوشمند، ریسه ال ای دی هفت رنگ، ریسه SMD، ریسه شلنگی، ریسه تخت، ریسه نئون فلکسی و ریسه های تک لاین و دو لاین به لیست محصولات در بخش ریسه  مراجعه کرده، مدل مورد نظرتان را انتخاب نمایید.